Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων - Μαθητών του Μαυρογένειου ΕΠΑΛ Σάμου εύχεται σε όλους τους γονείς και κηδεμόνες, στον Διευθυντή και στο Διδακτικό προσωπικό καθώς και σε όλους τους μαθητές, «Καλή και Δημιουργική χρονιά 2024»  με Υγεία, Αγάπη, Ευτυχία, Όνειρα, Χαμόγελα, Δημιουργικότητα και Εκπλήρωση Στόχων.

Επίσης θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχές και ευχαριστίες προς τον Δήμο Ανατολικής Σάμου και τις τοπικές επιχειρήσεις: VKD Market, τον Ενιαίο Οινοποιητικό Αγροτικό Συνεταιρισμό Σάμου, το ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ «ΣΠΥΡΟΣ», το Εργοστάσιο Άρτου, Σφολιάτας και Ζαχαροπλαστικής ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΕ, το Δημόσιο ΙΕΚ Σάμου και όλους τους μαθητές και γονείς που με την ευγενική χορηγία τους υποστήριξαν το Χριστουγεννιάτικο Bazaar συλλόγου.

Με εκτίμηση από το Δ.Σ. του Συλλόγου