Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την πολύτιμη δωρεά που λάβαμε από την τράπεζα "Alpha Bank". Με μεγάλη γενναιοδωρία, η τράπεζα αυτή μας προσέφερε ένα πολυλειτουργικό φωτοτυπικό μηχάνημα που θα συμβάλλει σημαντικά στην εκπαιδευτική διαδικασία.

Η "Alpha Bank αναγνωρίζοντας την αξιοσημείωτη επίδοση των μαθητών μας που κατέκτησαν την τρίτη θέση στους πανελλήνιους μαθητικούς αγώνες ποδοσφαίρου, αποφάσισε να στηρίξει την προσπάθεια μας για υψηλής ποιότητας εκπαίδευση.

Το νέο φωτοτυπικό μηχάνημα θα επιτρέψει στο σχολείο μας να προσφέρει ακόμα πιο σύγχρονες και αποτελεσματικές υπηρεσίες στους μαθητές μας. Θα διευκολύνει τη διανομή των εκπαιδευτικού υλικού, θα υποστηρίξει τη δημιουργία προγραμμάτων και έργων και θα συμβάλει στην ενίσχυση της εκπαιδευτικής διαδικασίας.

Θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες προς την "Alpha Bank". Η υποστήριξή της θα έχει μακροχρόνια επίδραση στην ανάπτυξη και την εκπαίδευση των παιδιών του τόπου μας.

Βασίλειος Τάτσης